Deze week werkten we verder over Sint en piet. In de werkhoek knutselden we een zwarte pietenmuts. Op de strook kleefden we zelf onze naam. We kunnen al heel goed de letters herkennen en op kleven. In de kring bekeken we de kledij van Sinterklaas en zwarte piet. Daarna mochten we de kleertjes aandoen in de poppenhoek tijdens hoekenwerk.

Verder bekeken we een grote prent van Sinterklaas en zwarte piet op het dak. Er gebeurde van alles maar iedere schoorsteen kreeg een cadeautje terwijl de kindjes sliepen. In de kring telden we af naar de dag dat Sint op bezoek kwam. Eindelijk was het zover en mochten we Sint en zwarte piet verwelkomen op onze school. Alle kindjes konden om beurt eens bij de Sint gaan en ze kregen een zakje snoep van zwarte piet. We kregen ook een klascadeau van de Sint: het spel Banana Joe en een doos met constructiemateriaal.