Op ontdekking in het bos!

Deze week leerden we enkele nieuwe bosdieren kennen. We ontdekten de specht, de uil, het everzwijn, de muis en de eekhoorn. We gingen op onderzoek: Wat eten deze dieren? Waar wonen ze? En hoe leven ze in het bos? Zo leerden we heel wat bij over de dieren en hun leefomgeving.

Ook tijdens onze wiskundige activiteiten trokken we op ontdekking! We oefenden verschillende tegenstellingen, zoals dichtbij en veraf, hoog en laag, dik en dun. We ontdekten dat iets wat verder weg staat, kleiner lijkt dan iets wat dichtbij staat. We leerden goed kijken, vergelijken en verschillen herkennen.

Daarnaast gingen we op zoek naar nootjes voor de eekhoorn. Elke kleuter kreeg een lijstje met daarop een aantal nootjes. Het was aan hen om goed te kijken en het juiste aantal te verzamelen. Zo oefenden we spelenderwijs het tellen en het zoeken van de juiste hoeveelheid.

We beleefden opnieuw een leerrijke week vol ontdekkingen en plezier in het thema van het bos!