We werkten deze week verder rond Sinterklaas. In de kring bekeken we een grote prent en konden we goed vertellen wat er allemaal gebeurde. Op diezelfde prent werden kleine dingen weg genomen. Samen probeerden we de leemten te vinden. Verder experimenteerden we met de muziekinstrumenten, deze keer met de bellenkransjes. Na het experimenteren speelden we ook luid – stil, traag – snel en muziek – geen muziek met de belletjes. In de werkhoek verpakten we onze zelfgemaakte snoep in mooie papiertjes. We moesten wel zelf meten hoe groot ons papiertje moest zijn: niet te klein maar ook niet te groot.

Op donderdag kregen we speciaal bezoek. Sinerklaas en zwarte piet bezochten onze school. Door corona gebeurde alles wel op veilige afstand van elkaar. We kregen lekkere koekjes, een mandarijn en een leuk klascadeau. We kregen belletjes die allemaal anders klinken. Daarmee zullen we mooie muziek kunnen maken.