Deze week bekeken we de politie en de ziekenwagen op het digibord. We leerden wat ze allemaal doen en hoe ze dat doen. In de kring speelden we een ganzenbordspel met een ziekenwagen die naar het ziekenhuis moest rijden. Daarbij moesten we evenveel stappen vooruit gaan als op de dobbelsteen telden. Verder in de kring speelden we een taalspel: wat hoort bij wie? Daarbij legden we de kaartjes met voorwerpen juist: bij de brandweer, de politie of de ziekenwagen. Op dinsdag kwamen er 2 politiemannen naar onze school. Ze vertelden over wat ze doen en we mochten op de politiemotor zitten. Ook de politieauto konden we vanbinnen bekijken. Het was heel leuk. In de werkhoek zijn we begonnen met het knutselen van een ziekenwagen.

Volgende week kiezen we een nieuw thema. In onze themadoos zullen we 4 dingen vinden waarover we kunnen werken. Hetgeen het meest gekozen wordt, zal ons nieuwe thema worden.